Otel Kurallarımız

İMLİK YÜKÜMLÜLÜĞÜ; Konaklayacak misafirlerin tesise giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi zorunludur.
CHECK-IN / CHECK OUT; Tesisimizden çıkışlar saat 11:00’e kadar yapılmakta, girişler ise saat 12:00’dan itibaren başlamaktadır. Saat 11:00’a kadar odalarımızın boşaltılması konusunda göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz.
LATE CHECK OUT / GEÇ ÇIKIŞ; Geç çıkış talepleri oda müsaitliğimize bağlı olarak kabul edilebilmektedir. Geç check out talebiniz kabul edildiği taktirde eğer müsait ise kendi odanız değil ise farklı bir oda 11:00’dan 24:00’a kadar adınıza satışa kapatılmaktadır. Geç çıkış talepleri için yarım günlük oda ücreti uygulanmaktadır.
EARLY CHECK-IN / ERKEN GİRİŞ; Tesisimize 12:00’dan daha erken bir saatte giriş yaparsanız oda müsaitliği varsa misafirlerimiz derhal odalarına yerleşebilmektedirler. Erken girişlerde kahvaltı talepleri masa müsaitliğimize bağlı olduğundan önceden rezervasyon gereklidir ve ekstra ücrete tabidir.
ODA TİPİ SEÇİMİ; Az odalı küçük bir tesis olduğumuzdan oda dağılımı rezervasyon önceliği ve müsaitlik takvimimize göre belirlenmektedir, bu yüzden her zaman istediğiniz tarihlerde bir oda garanti edilememektedir.
UNUTULAN ve KAYBOLAN EŞYALAR; Tesisimizde unutulan, kaybolan para, eşya, değerli mücevher vb. ile ilgili tesisimiz sorumlu tutulamaz. Tüm misafirlerimiz değerli veya değersiz eşylarını kendileri muhafaza etmekle yükümlüdürler.
TESİS EŞYASININ ve ODALARIN KULLANIMI; Odalara dış mekanlarda kullanılan ayakkabı ve terlikle giriş yasaktır. Oda veya tesis eşyasına zarar verilmesi veya çalınması durumunda misafir, tesis yetkilisinin belirlediği bedeli ödemeyi taahhüt eder.
ODALARA KONAKLAYANLAR DIŞINDA MİSAFİR GETİRİLMESİ; Tesis odalarına konaklayanlar dışında misafir getirilmesi yasaktır. 
EVCİL HAYVAN; Hayvanları çok seviyoruz, ancak tesisimizde diğer misafirlerimizin rahatsızlık duymaması için evcil hayvanları kabul etmiyoruz.
DIŞARIDAN SATIN ALINAN GIDA ve İÇECEK MADDELERİ HAKINDA; Tesisimize dışarıdan yiyecek içecek getirilmesine ve ortak alanlarda tüketilmesine izin verilmemekte ancak misafirlerimiz odalarında tüketebilmektedirler. Dışarıdan satın alınan gıda maddeleri   ve içecekler yüzünden misafirlerimizin karşılaşacağı herhangi bir sağlık problemine karşı tesisimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
ALKOLLÜ İÇECEK TÜKETİMİ; Misafirlerimizin huzur ve konforu bizim için para kazanmaktan daha önemlidir. Tesisimizde Alkollü ve Alkosüz içecek satışı yapılmamaktadır. Diğer misafirlerimizin huzur ve güvenliğini bozacak davranışlar yasaktır. Karşılaşılacak bu gibi olumsuz durumlarda, tesiste soruna sebep olan misafirin ısrarı ve davranışı devam ettirmesi halinde konaklama ve hizmet bedeli tam olarak tahsil edilerek tesis çıkış işlemi yetkililer tarafından yapılır. 
BEBEKLİ VE ÇOCUKLU AİLELER İÇİN DENİZ GÜVENLİĞİ; Güvenlik nedeniyle bebek ve çocukların, denizi ebeveynleri refakat etmeden kullanmaları kesinlikle yasaktır. Tesisimiz bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir. Çocuklu ve bebekli misafirlerimizin bu durumu göz önünde bulundurarak rezervasyon yapmaları gerekmektedir.
REZERVASYON GÜVENLİĞİ; Turizm Bakanlığınca Konaklama Tesisleri için belirlenmiş olan ”Turizm ve Otel İşletmeciliği Etik Kuralları” gereği üst üste çifte rezervasyon alınarak misafirlerin mağdur edilmemesi adına rezervasyon alındığı anda odanız satışa kapatılarak başka bir misafire çifte satış şansı engellenmektedir. Adınıza satışa kapatıldığından ötürü, odanızın bir başka misafire satış şansı mümkün olmadığından ödemesi önceden alınsın yada alınmasın kullanılmayan rezervasyonlar ya da erken ayrılışlarda toplam konaklama bedeli tahsil edilmekte ve herhangi bir ücret iadesi ya da iskonto yapılmamaktadır!
İPTAL İADE KURALLARI (*14 GÜN KURALI); Konaklama tarihinize 14 gün (iki hafta) kalaya kadar rezervasyonunuzu koşulsuz olarak iptal edebilirsiniz, konaklama tarihinize 14 günden daha az bir süre kaldığında herhangi bir iptal yada iade talebi kabul edilmemekte rezervasyon bedelinizin tamamı tahsil edilmektedir.

    İşletmemize rezervasyon yaptıran ve konaklayan misafirlerimiz bu maddeleri kabul etmiş sayılır.